Stukken voor de ALV nu beschikbaar
Gisteren - 14:36
Beste leden,
Hierbij stelt het bestuur de stukken beschikbaar die gebruikt worden tijdens de ALV op dinsdag 4 november om 20:00 uur in Sporthal De Paperclip. De bestuurskamer is te bereiken via de grote kantine op de 1e verdieping.
Tijdens de ALV kijken we vooruit naar het nieuwe seizoen en nemen we samen belangrijke beslissingen over de toekomst van de club. Uw aanwezigheid en inbreng zijn daarbij van groot belang.
Wij hopen u in groten getale te mogen verwelkomen!
p.s. mocht u verhinderd zijn, dan kunt u een lid dat wel gaat machtigen om voor u te stemmen. Ieder lid dat bij de ALV aanwezig is, mag slechts één machtiging meenemen.
2025-11-4 Agenda Algemene Ledenvergadering UVV Tennis.pdf Begroting 2026.pdf 2026 Informatie voor vrijwilligers.pdf Notulen algemene ledenvergadering UVV Tennis 1 juli 2025 DEF.pdf 2025-10-31 Machtigingsformulier ALV UVV Tennis.pdfNieuwscategorieën